Gimnastyka słowiańska – jak się przygotować

1) koc pod kolana (może być niewielki kocyk) lub mata
2) gładka chusta/mały kocyk pod łokcie (taka, której już nie nosisz)
3) getry lub opaski na kolana, jeśli masz je bardzo wrażliwe
4) wodę
5) lekkie przekąski na czas przerw
6) wygodny strój, zalecane legginsy i przylegający t-shirt. * jeśli chcesz ćwiczyć w spódnicy, polecam taką przed kolano, aby się nie plątała podczas ćwiczeń oraz bym widziała czy układasz prawidłowo ciało.

 !Bardzo ważne!* Ćwiczymy bez stanika i bez butów (można ćwiczyć w skarpetkach, jeśli już musisz mieć stanik to niech to będzie:cienki, dopasowany, bez usztywniań). 

” Czyli same ćwiczenia nie odbywają się w spódnicy?  „

Preferuję ćwiczyć w leginsach i przylegajacej do ciała koszulce. Jednak to nie jest istota ćwiczeń i oczywiście jeśli chcesz ćwiczyć w spódnicy to możesz. Mi osobiście długa spódnica się plątała między nogami i przeszkadzała w ćwiczeniach i dlatego ćwiczę w leginsach. Powiedziałabym w tym temacie tak, że jeśli chcesz ćwiczyć w domu to droga wolna możesz to robić w ubraniu , sukience, nago co tam lubisz. Ja na salę proszę o założenie wygodnych ciuchów i jeśli ma to być spódnica to taka przed kolano, bo chcę widzieć nogi i czy w trakcie ćwiczeń poprawnie je układasz. Zależy mi na tym, abyś wyszła z sali wiedząc jak wykonać ćwiczenia prawidłowo. Nie jestem w stanie tego ocenić jeśli nie widzę twojego ciała. Nie jestem w stanie skorygować błędów jeśli ciuchy mi to zasłaniają.

„Ale tak bez stanika?” ” To jest obleśne”

Wykonywany jest automasaż wokoło piersi dlatego musisz mieć swobodny dostęp. Nic nie może uciskać twojego ciała, aby limfa mogła swobodnie przepływać. Będziesz dotykać siebie sama, to nie będzie dotyk erotyczny, ani wulgarny. Dodatkowo masz możliwość zbadania obszarów wokóło piersi, co jest dość istotne w szybkim wykrywaniu wszelkich zastojów i stanów chorobowych. Nasze piersi nie są obleśne są piękne, służą do wykarmienia potomstwa, są naszym atutem. Tak samo jak dotykasz swojej głowy, rąk, nóg możesz dotykać swoich piersi, aby je zbadać, rozmasować obolałe . Czy masować chociażby po to by zachować ich jędrny wygląd. Niezależnie od przyczyny ma to same pozytywne skutki. Więcej o tym poniżej:

Nela